KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

Strona główna

     W grudniową niedzielę tj. 9.12.2018 mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze przedstawienie w Parafii p.w. św. Marcina w Gostyninie oraz wystawić swoje prace na kiermaszu bożonarodzeniowym. To wielka radość móc wystąpić i to jeszcze w takim okresie, jakim są przygotowania do Świąt. Przedstawienie ukazało świętą Rodzinę: Maryję, Józefa i dzieciątko Jezus. Do nich przyszli złożyć pokłon trzej Królowie ze wschodu oraz pastuszkowie i dzieci. Aniołowi głosili dobra nowinę. Mogliśmy zaśpiewać piękne kolędy zwiastujące te nowinę.

Od rana także prezentowaliśmy nasze rękodzieło. Stroiki, bombki, pudełeczka na każdą okazje jako dekoracja lub prezent, rentierki, bałwanki i wiele innych. Wszystko wykonane samodzielnie i własnoręcznie. Zawsze jest to dobry pomysł na upominek dla kogoś bliskiego naszemu sercu i dowodzi, ze nam na nim zależy. Nastój sprzyjał.

Dziękujemy tym, którzy zechcieli obejrzeć nasze przestawienie i odwiedzili stoisko kiermaszowe.

„W ten wi­gilij­ny wieczór pośród śpiewu kolęd i
roz­noszące­go się wokół za­pachu ig­li­wia oraz pot­raw niech kon­flik­ty pękają niczym opłatek w ludzkich dłoniach, a duch Bożego Na­rodze­nia na­pełnia ser­ca praw­dzi­wym Szczęściem...”