KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

OGLOSZNIA-1.jpg

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                     10 marca 2019r. 

 

1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół stawia przed nami Chrystusa przebywającego przez czterdzieści dni na pustyni i kuszonego przez szatana. Rozpoczęty okres postu jest dla nas czasem duchowego wysiłku i zmagania. Niech u progu Wielkiego Postu towarzyszy nam duch pokuty i pragnienie przemiany serc, o co w tych dniach modlimy się z całym Kościołem.

 

2. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwa Drogi krzyżowej w naszej świątyni w piątki o godz. 9.00,  dla dzieci i młodzieży  o godz. 16.00 i o17.15. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.40.

 

3.  Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru naszej gazetki parafialnej.

 

4. W dniu 12 marca we wtorek o godz. 17.00 w Kaplicy Jezusa Miłosiernego odbędzie się spotkanie modlitewne członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz osób chętnych. Zapraszamy.

 

5.  W niedzielę po Mszy św. o godz.11.30 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św.

 

6. Bóg zapłać za ofiary.