KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

 

OGLOSZNIA-1.jpg

 

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                          8 września 2019 r.

 

1. Sprawowana przez nas Eucharystia jest szczytem życia religijnego chrześcijan. W Eucharystii prawdziwie obecny jest i udziela daru zbawienia Pan i założyciel Kościoła – Jezus Chrystus. W dzisiejszej Ewangelii wzywa nas do radykalnego stawiania Bożych spraw na pierwszym miejscu.

 

2. Nabożeństwa fatimskie odprawiane od maja w naszej parafii są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie i słowa w Fatimie. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie i w procesji w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.

 

3. W dniu 10 września we wtorek o godz. 17.00 w Kaplicy Jezusa Miłosiernego odbędzie się  spotkanie modlitewne członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz osób chętnych do wspólnej modlitwy. Serdecznie zapraszamy.

4. 14września w sobotę organizowany jest wyjazd na 37 Pielgrzymkę Młodzieży do Rostkowa – miejsca urodzin św. Stanisława Kostki. Zapraszamy dzieci, młodzież ze szkół podstawowych oraz średnich do udziału w tej pielgrzymce. Wyjazd z parkingu przy naszym kościele. Zapisy u katechetów.
Wyjazd dzieci godz 7.00. Wyjazd młodzieży godz. 13.00

5. W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie osób należących do parafialnego zespołu muzycznego oraz scholi. Serdecznie zapraszamy nowe osoby.

6. Dzisiaj i jutro zapraszamy na Apele Skępskie o godz. 20.30. We wtorek 10 września  ok. godz. 17.30. zapraszamy na powitanie pielgrzymów Skępskich. 

7. Bóg zapłać za ofiary.