KONTAKT

Jana Pawła II nr 15
09-500 Gostynin

Tel.  242357938

 

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY                                        18 kwietnia 2021

1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

 

2. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie 24 kwietnia (sobota) o g. 19:30. 

3. We wtorek po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie liderów i odpowiedzialnych w swoich ruchach i stowarzyszeniach.

4. Na naszym cmentarzu powstanie pomnik poświęcony dzieciom utraconym. Jest już wstępny projekt i zamówiony kamień.

5. Bóg zapłać za ofiary.