NARODZENIE PAŃSKIE                                                                              25 grudnia 2019

1. Dziękujemy ks. Robertowi Piątkowskiemu, siostrze Franciszce i osobom z nimi współpracującymi za przygotowanie tegorocznego  żłóbka. Bóg zapłać. Dziękujemy osobom, które przez cały Adwent codziennie śpiewały Godzinki, Nadleśnictwu Gostynin za choinki do kościoła, osobom, które je przywiozły, zespołowi charytatywnemu, wolontariuszom za organizację śniadanek dla dzieci i młodzieży po Roratach; służbie liturgicznej za posługę liturgiczną. Dziękujemy wszystkim osobom, dzieciom i dorosłym za liczny udział w tegorocznych mszach św. Roratnich.

2. Koło Miłosierdzia składa podziękowania za złożone karty podarunkowe, które zostały przekazane osobom chorym, starszym i samotnym. Serdeczne dziękuje za żywność, która została zebrana w marketach w ramach akcji Caritas: „Tak. Pomagam!” w ilości 1000 kg. Również ofiarodawcom indywidualnym oraz Piekarni Pana Dariusza Dubielaka za pączki na śniadania adwentowe dla dzieci. Bóg zapłać.

3. Dziękujemy za wszystkie życzenia jakie napłynęły do Parafii od osób  indywidualnych i różnych instytucji i organizacji.

4. W tym tygodniu nie będzie adoracji w piątek.

Drodzy Parafianie i Goście, w tę świętą noc Bożego narodzenia zgromadziliśmy się we wspólnocie Kościoła, aby dzielić radość z przyjścia Pana. Narodzenie Jezusa przyniosło ludzkości upragnione zbawienie, nadzieję i pokój serc. Życzmy sobie nawzajem, aby w tegoroczne święta Pan Bóg na nowo znalazł miejsce i narodził się w naszych sercach, rodzinach i parafialnej wspólnocie. Wraz z całą kapłańską wspólnotą życzymy Wam, Drodzy Parafianie, Waszym Gościom i wszystkim obecnym w świątyni, wszelkich Bożych łask oraz przepięknych świątecznych dni w gronie najbliższych.